- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyPokud jste se narodili v jednom z těchto znamení, dejte si pozor...

Pokud jste se narodili v jednom z těchto znamení, dejte si pozor na nevěru: Červen vám v tomto směru nebude moc nakloněn

Když jste se narodili v jednom z uvedených znamení, nejlepší období vás bohužel v červnu nečeká. Půjde totiž o měsíc, který se bude nést v duchu nevěry. A naneštěstí se vás bude i bytostně dotýkat.

Nejdřív to celé bude působit nevinně, ale nakonec přijdete na to, že pokud něco nezměníte, dostanete se do zakouzleného kruhu
Období, které čeká tři znamení zvěrokruhu, nebude zrovna ideální. Setkají se totiž s nevěrou, která změní jejich vztah od základů. A to iv případě, budete-li podváděni nebo budete podvádět vy. Přestože v tom druhém případě se budete nejspíš cítit skvěle, důsledky, které to s sebou přinese budou opravdu ne zrovna ideální. Týkat se to bude Štíra, Leva, Vah. Právě lidé, kteří se v těchto znameních narodili, v tomto směru zažijí docela rušné období.

Čtěte: Sexuální výzva, kterou by měla žena praktikovat co nejčastěji: Po tomto vás žádný muž nevymění

Nejdříve to celé bude působit nevinně, ale nakonec přijdete na to, že pokud něco nezměníte, dostanete se do zakouzleného kruhu, který následně ovlivní celý váš život. Tato znamení jsou mimořádně sebevědomá, mají se rádi, milují pozornost, ale zároveň jim chybí jakási vlastní sebereflexe. Proto si nejspíš ani neuvědomí, co se u nich doma děje.

Nevěru si mnohdy nepřipouští samotný nevěrník a ten, co je podváděný natož. Pokud jsou už tři ve vztahu, nikdy to nevede k něčemu dobrému. Milostný trojúhelník málokdy končí happyendem. Takže v červnu vás skutečně čeká náročnější období, plné emocí, negativity a trápení v lásce.

Husband catching his wife cheating with lover in bed, finding out adultery

Musíte totiž pochopit, co to pro vás znamená a vybrat jen jednu cestu. Avšak toto uvědomění vás bude stát mnoho sil a sebezapření, což vám v určitém směru ve vašich povahových rysech chybí. Zřejmě je tedy čas se to naučit.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek