- Komerční sdělení -finance
DomůPro ženyJde to i bez kouře a stylově – který ze 76 outfitů...

Jde to i bez kouře a stylově – který ze 76 outfitů glo hyper+ UNIQ bude ten váš?

S příchodem teplých dní nás to láká do exteriéru na setkání s přáteli. Pikniky, grilovačky, posezení u vína nebo poctivé řemeslné pivo jsou jednou z možností, jak si podebatovat a vychutnávat život.

Tuto pohodu však rázem překazí zanícená cigareta. Obtěžující kouř, nepříjemný zápach a riziko pasivního kouření jsou důvody, proč na kuřáka lidé dívají přes prsty. Kouřící cigareta se už totiž ve většinové společnosti považuje za malé společenské faux-pas. Ne každý však dokáže s kouřením skončit ze dne na den. Pro ty, kteří nedokážou nebo nechtějí přestat kouřit, jsou již však k dispozici různé moderní tabákové alternativy. Ty jsou pro okolí přijatelnější a pro kuřáka představují potenciálně menší zdravotní riziko. Jednou z nich je také špičkové zařízení na zahřívání tabáku glo hyper+ UNIQ od společnosti British American Tobacco (BAT). Právě ono je její vlajkovou lodí a extrémně zdařilým designovým kouskem – dostupným i na Slovensku.

Indukční ohřev namísto spalování – bez kouře a bez popela
Inovativní zařízení s pokročilou technologií pro zahřívání tabáku glo hyper+ UNIQ využívá k zahřívání náplní indukční ohřev, což výrazně zkracuje dobu zahřívání. Speciální náplň v zařízení se nespaluje (nehoří jako cigareta), jen se zahřívá na teplotu 270 stupňů Celsia. Díky tomu se ze zařízení neuvolňuje obtěžující kouř, ale tvz. aerosol, který obsahuje méně toxikantů než cigaretový kouř a je téměř bez zápachu. Jelikož náplň nehoří, nevzniká ani popel, který by bylo třeba odklepávat do popelníku. Indukční zahřívání je rychlé a poskytuje maximum požitku – uživatel má na výběr podle nálady dva režimy zahřívání.

Layout of colorful disposable electronic cigarettes with shadows on a yellow background. The concept of modern smoking, vaping and nicotine. Top view.

V režimu Standard je zařízení připraveno k použití do 20 sekund a poskytuje 4minutový zážitek. V režimu Boost se náplň zahřeje ještě rychleji a na vyšší teplotu – zařízení je připraveno k použití již do 15 sekund a intenzivnější zážitek trvá 3 minuty. Uživatel si tak může přepínat mezi režimy a zvolit tak optimální intenzitu chuti.

Jedno zařízení, jedno tlačítko
Zařízení glo hyper+ UNIQ se ovládá intuitivně – jediným tlačítkem. Po úplném nabití je připraveno k celodennímu použití – vydrží až 20 opakovaných použití, což potěší i opravdu náruživé nadšence zařízení glo. Zařízení váží pouhých 111 g, takže svou váhou i velikostí ergonomicky sedne do ruky a je příjemné na dotek a uchopení.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek