- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyBudete-li se držet této rutiny, budete si moci dovolit vzdát se pomocníků...

Budete-li se držet této rutiny, budete si moci dovolit vzdát se pomocníků krásy úplně

Známá a oblíbená čokoládová kráska vypadá i bez make-upu perfektně. Inspirujte se její rutinou, díky které docílíte stejného efektu i vy.

Tato žena iv 52 letech vypadá neskutečně. Je jasným důkazem toho, že ženy stárnou do krásy. Nikdy podle nás nevypadala spokojeněji, vyrovnaněji a krásněji. Na nic si nehraje a svým fanouškům nemá problém ukázat tvář bez make-upu, filtrů, či nějaké retuše. Na to jak vypadá je hrdá a věkem se naučila milovat sama sebe. Ačkoli se to někomu může zdát směšné, sebeláska je v tomto směru velmi důležitá. Protože jen pokud se člověk líbí sám sobě, bude ho krásného vnímat i okolí. Je to zkrátka o vyzařování.

„Váš úspěch a štěstí spočívá ve vás. Rozhodněte se, že budete šťastní a budete se radovat. A vytvoříte potížím neporazitelného hostitele. Ráda o tom přemýšlím, stejně jako o tom, že si ráno první vezmu vitamíny. Nejdříve nakrmím svou mysl, svou duši afirmací, nedívám se na telefon, jen se připravuji na den se správnými úmysly a správnými myšlenkami. Pak si řeknu: Bude to krásný den. Vybírám si štěstí,“ prozradila na své sociální síti.“

Kromě emocionální roviny, kterou klade na první místo, je však v péči o pokožku podstatná i běžná rutina. Bez ní to nejde a není třeba ji podceňovat.

Základem je samozřejmě čištění. Ideální dvoufázové. První krok, kdy použijete olej, zbaví pleť make-upu a všech nečistot, které se na jejím povrchu během dne usadily. Ve druhém kroku, kdy máte vyměnit olej za čistící gel, vyčistíte póry a vyrovnáte pH. Potom si aplikujete toner, anti-age sérum a kvalitní hydratační krém. Toto jsou kroky, kterých je třeba se držet večer.

Beautiful Woman Face with hands Portrait Beauty Skin Care Concept. Fashion Beauty Model isolated on gray background

Ale ráno je také velmi podstatné a v péči o pleť musíte pokračovat. Nemusíte se bát, zabere vám to pár minut. Vyčistěte pokožku obličeje, krku a dekoltu odličovacím olejem. I během spánku se nám povrchu pleti usazují nečistoty jako maz či pot. Oleje jsou na toto nejideálnější, neboť nenarušují přirozenou ochrannou bariéru kůže. Následně sáhněte po anti-age séru, dejte si denní krém.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek