- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyMuži začínají stárnout o 10 let dříve než ženy: Jejich přitažlivost závisí...

Muži začínají stárnout o 10 let dříve než ženy: Jejich přitažlivost závisí na jedné důležité věci

Vrásky jim sluší, ale to neznamená, že jejich pleť nepotřebuje péči. Muž, který srší energií, je přitažlivý muž.

Muži začínají stárnout o 10 let dříve než ženy: Jejich přitažlivost závisí na jedné důležité věci
Krém, který působí proti 5 známkám stárnutí
Sérum proti stárnutí s výtažkem z modré řasy a pro-retinolem
Vůně, se kterou si vysloužíte komplimenty

Asi všechny se shodneme na tom, že vrásky jim sluší. Možná s nimi až tak bojovat nemusí, ale mít zdravou, kvalitní pleť a vyhnout se podráždění, zvadnutí či mdlé pleti se chtějí i muži, věřte nám.

Muži, ze kterých srší energie, jsou přitažliví muži
Nezáleží na tom, jaký máte věk. Muži, kteří překypují energií a žijí aktivním způsobem života, jsou ti nejpřitažlivější. Najít v sobě sílu a energii je cestou k tomu, aby se muž cítil zároveň sebejistě. Věda a technologie proto myslí i na muže a stále více jim věnuje pozornost v oblasti péče o sebe. Samozřejmě každý muž iv tomto vyhledává jednoduchost a nepotřebuje několik kroků či vrstvení beauty produktů. Krém, sérum a kvalitní vůně by však měly být jakýmsi základem v péči moderního muže.

Krém, který působí proti 5 známkám stárnutí
Začněte nyní, zůstanete ve formě. Věděli jste totiž, že muži začínají stárnout o 10 let dříve než ženy? To je důvod, proč se muži v poslední době starají stále více o kvalitu své pleti a její základní potřeby. Krém Shiseido MEN Total Revitalizer zajišťuje hydrataci pleti po 48 hodin a působí proti všem 5 známkám stárnutí. Vysoce regenerační technologie formulovaná s komplexem oleje z rýžových otrub poskytuje pleti energii k posílení buněk a jejich funkcí, včetně epidermální diferenciace a obnovy. Příjemná vůně stimuluje tělo a mysl, což dodává muži sebevědomí.

Sérum proti stárnutí s výtažkem z modré řasy a pro-retinolem
Komplexní sérum proti stárnutí pokožky Force Supreme Blue Serum značky Biotherm Homme redukuje viditelné známky stárnutí včetně vrásek a ztráty pevnosti pleti. Průlomovou inovaci v oblasti krásy a péče o pleť představuje jeho jedinečné složení s výtažkem z modré vodní řasy a vyhlazujícím pro-retinolem.
3% výtažek z modré vodní řasy zajistí hloubkovou regeneraci na povrchu i v hlubších vrstvách mužské pokožky a snadno si poradí se všemi známkami stárnutí pleti (ztráta pružnosti a pevnosti). 0,2% pro-retinol zaručí dokonalé vyhlazení pleti, zbavuje pleť vrásek a rozjasní ji.

Happy Father and son with coffee cup

Vůně, se kterou si vysloužíte komplimenty
Y Eau De Toilette značky YSL Beauty je minerální dřevitá fougère vůně s kontrastem aromatické levandule a smyslnými dřevitými noty. Jinými slovy modrá vlna čistoty a přitažlivosti. 12-hodinová intenzita vůně, která je nejlepší volbou pro vysloužení komplimentů na vaši adresu. Svěžest ještě nikdy nebyla tak přitažlivá. Vůni zkomponoval jeden z nejslavnějších parfumerů, mistr parfumer Dominique Ropion. Jejím hlavním mottem je myšlenka v duchu: Abyste věděli, kam jedete, musíte vědět, odkud jste.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek