- Komerční sdělení -finance
DomůRady a NávodyCHANEL Cruise 2022/2023: Virginie Viard zve do Monaka na závodní dráhy, jachtu...

CHANEL Cruise 2022/2023: Virginie Viard zve do Monaka na závodní dráhy, jachtu a tenis

Virginia Viard představila kolekci CHANEL Cruise 2022/23 v Monaku. „Monako je nedílnou součástí historie CHANEL. Přežili jsme tam spoustu šťastných momentů.“

CHANEL Cruise kolekce patří mezi ty, na něž se celý rok těšíme. Vždy evokují dovolenkové dny, ať jste kdekoli na světě. Tentokrát Virginie překvapila a přehlídku uspořádala ve městě Monte-Carlo. Místo, kde sídlí Monacké knížectví a kde se pojí elegance noci s aktivitou všedního dne.

„Pro mě je Monako především o pocitech. Je to Karl, Caroline, Charlotte,“ říká Virginie.

Tenisové kurty, jachty a závodní dráhy F1. To vše se prolíná do kolekce. Právě na tomto místě chodil Karl Lagerfeld čerpat inspiraci, kterou viděl přímo ze své vily La Vigie. Virginie navazuje na jeho myšlenky a nechává je ožít prostřednictvím jednotlivých modelů a doplňků – jako jsou jezdecké kombinézy, helma s číslem 5, tenisové rakety a tašky s dvojitým C.

„Věděla jsem, že jednou tam budu mít prohlídku, kromě toho o tom snil i sám Karl. Z tohoto nádherného místa, jakým je Beach Hotel, lze shlédnout jeho vilu La Vigie. Nikdy nezapomenu na momenty, které jsem tam strávila: terasy a balkony, velké slunečníky, koše květin – tolik krásy.“

Upoutávka na módní show byla v režii Sofie a Roman Coppola a ztvárňuje skupinu dívek, které si užívají výletů lodí, koupání v moři a motoristické sporty. Sportovní atmosféru umocňují tvídové a hedvábné kombinézy podšité světlou froté látkou.

Mnoho flitrů a květin tvaruje vyšívané plastrony, které zdobí tenké proužkované dlouhé košilové šaty s bílými vysokými límci, v závěru přehlídky lze spatřit krásně flitrované půlnoční modré šaty.

Paris, France – July 8, 2014: Chanel shop in place Vendome in Paris. Chanel is a fashion house founded in 1909 specialized in haute couture and luxury goods.

Černé saténové boty byly inspirovány baletem Monte Carlo zdobí tenké štrasové přezky. Tašky ve tvaru tenisových raket, splývavé a lesklé plavky se kroutí do asymetrických černých sukní nebo nařasených šatů. „Poprvé jsem viděla Caroline na pláži v Monaku. Měla na sobě obtažené černé šaty, velmi tenké punčochy a podpatky,“ vzpomíná Virginie Viard.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek