- Komerční sdělení -finance
DomůPro ženyNahý make-up, šťavnaté rty či dotek slunce na líčkách - TOP 20...

Nahý make-up, šťavnaté rty či dotek slunce na líčkách – TOP 20 líčení z festivalu, které inspirují každou ženu

Celé týmy vizážistů a kadeřníků se na několik dní přesídlily na francouzskou riviéru, kde ještě minulý týden v úterý začal slavný filmový festival. Důvodem bylo postarat se o hvězdy, které se prezentují před objektivy a jejich prostřednictvím před celým světem.

Topmodelka Isabeli Fontana a její ukázkové líčení na premiéře filmu Elvis.

Akce v Cannes má úroveň srovnatelnou s největšími večeři světového showbyznysu – ať už jde o Oscary, ceny BAFTA nebo Grammy. Platí to pro róby, ale také líčení a úpravu účesů. I vzhledem k faktu, že za festivalem sponzorsky stojí několik renomovaných kosmetických značek, snaží se prezentovat v tom nejlepším „světle“ – ačkoli u make-upu by se patřilo asi spíše říci, v nejlepších barvách.

Uplynulé dny přinesly záplavu nádherně vypadajících dam, přičemž líčení jednotlivých hvězd naznačilo i několik výrazných trendů.

Jedním z nich byly jistě červené vášnivé rty. S odstíny sytých rtěnek kouzlili vizážisté například na tváři Diane Krugerové či brazilské krásky Isabeli Fontana. Sytému, matnému tónu červené se nevyhnula ani 74letá Maye Musk, která je chodícím důkazem, že žena by na dekorativní kosmetiku neměla rezignovat v žádném věku. Dokáže totiž zázraky.

Close-up portrait of beautiful woman with cat eye make-up

Herečka Anne Parillaud na úvodním ceremoniálu… Foto: Stephane Cardinale – Corbis/Getty Images for DIOR
Herečka Anne Parillaud na úvodním ceremoniálu festivalu v Cannes.
U rtu se samozřejmě objevovaly i tělové tóny či výrazný lesk, který dodává objem a iluzi šťavnatých úst, doslova na políbení. Takto se prezentovala například herečka a členka poroty Rebecca Hall, herečka Ana Girardot, ale také 62letá francouzská ikona Anne Parillaud, představitelka Brutální nikity.

Krásné dámy okouzlily i bronzovou pletí a nahým líčením – další trendy se podívejte i na druhé straně.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek