- Komerční sdělení -finance
DomůPro ženySbalte si do kufru čerstvou novinku z bestsellerové série

Sbalte si do kufru čerstvou novinku z bestsellerové série

Chystáte se na letní dovolenou a hledáte knížku, která vám zpříjemní odpočinek na sluníčku? Máme pro vás skvělý tip! Sbalte si Pláž v Chorvatsku!

Britská autorka Julie Caplinová je slovenským čtenářkám známá díky své bestsellerově sérii Romantických útěků, se kterými v křesle procestujete celý svět. Jako bývalá PR manažerka procestovala velký kus světa a na svých cestách objevila vášeň, která jí zůstala dodnes – jídlo, vaření, poznávání nových chutí a kultur. Na služebních cestách provázela gastronovinaře, spolu s nimiž navštívila města jako Kodaň, Brooklyn, Paříž či Tokio a měla tak příležitost vyzkoušet ty nejlepší restaurace a přes jídlo poznávat jednotlivé kultury.

Své rozmanité zážitky se rozhodla zprostředkovat čtenářům a splnit si tak svůj dětský sen, stát se spisovatelkou. Zážitky ze všech cest přenesla do svých knih, díky kterým můžete cestovat v pohodlí vašeho křesla a zaručeně si při nich odpočinete. Její další kniha je ideální volbou pro letní dovolenou ať už se chystáte do Chorvatska nebo ne.

Připravte si chutný letní drink, usaďte se ve stínu či na sluníčku a vydejte se s hlavní hrdinkou Maddie na plavbu po Jaderském moři. Čeká na vás příběh plný chutí, vůní a té pravé lásky, díky kterému pochopíte, že partner, kterého jste si vysnili, může být nakonec na míle vzdálen od toho, který se k vám skutečně hodí…

Vzpomínáte si ještě na talentovanou umělkyni Maddie z Cukrárny v Paříži? Tentokrát se s ní setkáte na palubě lodi Avanturista, která brázdí vody Jaderského moře. Společnost jí bude dělat Nick, nejmladší bratr Niny, hlavní hrdinky příběhu o pařížské cukrárně.

Portrait of young caucasian woman college student in eyeglasses hiding behind a book and looking at camera.

Zpočátku pohodová plavba plná krásných chorvatských měst, zátok a romantických zákoutí se však velmi rychle začne měnit na drama kvůli dvěma rozmazleným modelkám, které touží seznámit se s vlivným producentem. A než si obě hlava-nehlava razí cestu ke svému ambicióznímu cíli, Maddie se překvapivě začínají otevírat dveře do Nickova srdce. Krásavec Simon to však nehodlá nechat jen tak a je rozhodnut získat si Maddie pro sebe.

Pro kterého muže se nadaná umělkyně nakonec rozhodne? A podaří se jí splnit si sen o kariéře malířky na chorvatském pobřeží?

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek