- Komerční sdělení -finance
DomůPro ženyÚplněk a náš vnitřní příliv

Úplněk a náš vnitřní příliv

Výzkumy jsou v oblasti účinků měsíčních cyklů neuchopitelné a poskytují spolehlivé, na důkazech založené výsledky. Existuje spousta výzkumů, ale jejich výsledky jsou rozporuplné. Přesto se jedná o téma, o kterém se diskutuje od počátku věků a které se stále studuje.

Klíčem k úspěchu je nenechat se svázat výzkumem a důvěřovat, že Měsíc je zdrojem, který nám poskytne prastarou moudrost, pokud tento zdroj využijeme.

Měsíc ovlivňuje každou bytost na této planetě bez ohledu na pohlaví, věk, rasu nebo socioekonomickou úroveň. Měsíc svítí na každého z nás. Domorodé kmeny po celém světě věří v souvislost mezi fázemi těla, emočními stavy a prvotní energií s úplňkem Měsíce.

Země se skládá přibližně ze 71 % z vody. Lidské tělo má v průměru zhruba stejné procento vody jako naše planeta. Gravitační síla Měsíce přitahuje vodu našich oceánů a vytváří příliv a odliv. Není tedy od věci se domnívat, že stejná gravitační síla může ovlivňovat i náš vnitřní příliv a odliv.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, co to je gravitace nebo  kdo to byl Erós a co vše se můžete dozvědět o mytologii.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek